Mosebekk, Olav(1910-2001)
Duer
Litografi, lysmål
52x59
Signert nede t.h.: O. Mosebekk
Nummerert nede t.v.: 75/300. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Tilslag NOK 800
Litografi, lysmål
52x59
Vurdering
NOK 1 000–1 500