Auksjon torsdag 15. desember 2005 kl 18:00

Høyfjell 1913
Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Høyfjell 1913

Akvarell på papir, lysmål
42x27
Signert og datert nede t.h.: Th. Kittelsen 1913.

Påtegnet på baksiden: "Höifjeld" Th. Kittelsen. 1913.

Vurdering

Tilslag NOK 10 000