Moe, Terje(1943-2004)
Slottet II
Olje på lerret
80x60
Signert nede t.h.: T Moe
Påtegnet med tittel og datert -96 på baksiden, på blindrammen.
Galleri Haaken 1997, avbildet i katalogen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000