Jorde, Lars(1865-1939)
Middagssol, Sjodalen 1911
Olje på lerret
74x90
Signert og datert nede t.v.: Lars Jorde -11
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av lerretet.
Panama - Pacific International Exposition.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00