Carlsen, Bjørn(1945-)
Den gåtefulle
Olje på lerret og på treplate
88x79
Signert oppe t.v.: Bjørn Carlsen.
Rammen er antagelig malt av kunstneren, og synes å inngå som en integrert del av kunstverket.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000