Sitje, Joronn(1897-1982)
The performers 1935
Olje på lerret
96x124
Signert og datert nede t.h.: Joronn Sitje -35
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 119.
Kunstnernes Hus, Oslo 1939, kat.nr. 38.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00