Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap 1892
Olje på lerret
56x91
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. 1892.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 30. mai 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 76 000
Olje på lerret
56x91
Vurdering