Haaland, Lauritz(1855-1938)
Måkunger med fisk 1917
Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1917.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Tilslag NOK 23 000
Olje på lerret
38x55
Vurdering