Auksjon onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fra Hammerhaug 1861

Olje på lerret
77x123
Noe utydelig signert og datert nede t.h.: A Askevold 1861

Vurdering

Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00