Juell, Tore(1942-)
Februaraften
Olje på plate
81x61
Signert nede t.v.: T. Juell
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Olje på plate
81x61
Signert nede t.v.: T. Juell
Vurdering