Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med Nordlands-skjekte
Olje på lerret
45x66
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Angivelig fra Kjerringøy.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
45x66
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Angivelig fra Kjerringøy.
Vurdering