Olje på plate
122x130
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 200 000
Olje på plate
122x130
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering
NOK 150 000–200 000