Lund, Bernt(1812-1885)
Fjordlandskap med folkeliv 1846
Olje på lerret
28x37
Signert og datert nede t.v.: B. Lund- 1846-
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Olje på lerret
28x37
Vurdering