Krauskopf, Bruno(1892-1960)
Fra Lofoten
Olje på plate
72x76
Signert nede t.h.: B Krauskopf
Noe utydelig påtegnet med tittel, stedsbestemt og datert på baksiden av platen: "Iddd (?) "Fra Lofoten" 39".
Vurdering
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000