Fearnley, Thomas(1802-1842)
Klostergang
Olje på papir, oppklebet på plate
18x19
Usignert
Antagelig malt i 1834.
Kunstnerforbundet, Oslo 1966, kat.nr. 45 med tittel: "Klostergang". Blaafarveværket 1986, kat.nr. 61 med tittel: "Klostergang".
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert torsdag 6. desember 2007 kl 18:00