Munch-Auksjonen 2007

Auksjon tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Liggende halvakt II
Munch, Edvard (1863-1944)
Liggende halvakt II

Fargelitografi trykket i grønt på middels tykt
Arket: 528-531x665-669 mm Motivet: 430x555 mm
gulhvitt papir
Usignert

1920
Sch. nr. 501. Woll nr. 658.

Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 19:00

Vurdering
NOK 300 000–500 000

Tilslag NOK 410 000