Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Lund, Henrik(1879-1935)
En have i Son ved Oslofjorden 1931

Olje på lerret
56x64
Signert og datert nede t.h.: Henrik Lund -31

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Mot Beverøya (?) og Hurum (Fra Son)".

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 145 000