Lund, Henrik(1879-1935)
En have i Son ved Oslofjorden 1931
Olje på lerret
56x64
Signert og datert nede t.h.: Henrik Lund -31
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Mot Beverøya (?) og Hurum (Fra Son)".
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 145 000