Ulving, Even(1863-1952)
Fra Lofoten
Olje på lerret
73x106
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på lerret
73x106
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering