Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Ulving, Even (1863-1952)
Fra Lofoten

Olje på lerret
73x106
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 70 000