Keyser, Ragnhild(1889-1943)
Fra Sørlandet
Olje på plate
32x42
Usignert
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden: "Fra Sørlandet Ragnhild Keyser".
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Olje på plate
32x42
Usignert
Vurdering