Gundersen, Helene(1858-1934)
Utsikt fra et vindu med geranium i potte
Olje på lerret, oppklebet på plate
27x48
Signert nede t.v.: H Gundersen
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
27x48
Vurdering