Diriks, Edvard(1855-1930)
Skjærgårdslandskap med båter 1890
Olje på lerret
48x86
Signert og datert nede t.v.: Diriks. 90.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Olje på lerret
48x86
Vurdering
NOK 25 000–30 000