Nupen, Kjell(1955-2014)
Flyvende over vann
Olje på lerret
168x129
Signert nede på midten: K. Nupen.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 110 000
Olje på lerret
168x129
Vurdering
NOK 150 000–200 000