Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Nupen, Kjell(1955-2014)
Flyvende over vann

Olje på lerret
168x129
Signert nede på midten: K. Nupen.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 110 000