Borgen, Fredrik(1852-1907)
Fisker ved innsjø 1884
Olje på lerret
21x32
Signert og datert nede t.h.: Fr. Borgen 84
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 10 650
Olje på lerret
21x32
Vurdering