Torsteinson, Torstein(1876-1966)
Grantre og hus
Olje på lerret
111x64
Signert på baksiden av lerretet: Torstein
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Olje på lerret
111x64
Vurdering
NOK 15 000