Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinne med armbåndsur 1962
Blyant på papir, lysmål
28x20
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -62
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 6 500
Blyant på papir, lysmål
28x20
Vurdering