Skari, Edvard(1839-1903)
Kystlandskap med seilbåter 1869
Olje på lerret
58x86
Signert og datert nede t.h.: E Skari 1869.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
58x86
Vurdering