Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. november 2009 kl 18:00

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1970

Akryl på lerret
100x80
Signert og datert nede t.v.: Gunnar S. -70.

Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 110 000