Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Bjerkeskog etter regn 1884
Olje på lerret
67x100
Signert og datert nede t.h.: Herman W. Anker 1884.
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Björkskog efter Regn Herman W. Anker 1884.". Antagelig fra Mjøsa med Skibladner i bakgrunnen (?).
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 44 000