Auksjon mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Stående akt

Litografi, lysmål
63x58
Signert nede t.h.: Nerdrum

Nummerert nede t.v.: 315/400. Stempel fra SHKS nede t.v..

Vurdering

Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000