Enger, Erling(1899-1990)
Elvelandskap 1944
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -44
Vurdering
NOK 18 000–20 000
Auksjonert mandag 7. desember 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på plate
38x46
Vurdering
NOK 18 000–20 000