Nerdrum, Odd(1944-)
Livredderen 1995
Olje på lerret
157x117
Signert og datert på baksiden: Nerdrum 95
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet.
Forum Gallery, 745 Fifth Avenue at 57th Street, New York 1997, "Odd Nerdrum New Paintings" med tittel: "Life Saver".
Vurdering
NOK 1 300 000–1 500 000
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00