Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Fra Rognaldsvåg i Kinn 1867
Olje på lerret
40x63
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1867
Påtegnet noe utydelig på baksiden, på blindrammen: "Fra Rågndalsvåg (Høgdalsvåg?) i Kinn".
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 65 000