Bøe, Frants(1820-1891)
Oppstilling med blomster 1877
Olje på lerret
56x49
Signert og datert nede t.v.: F. Böe. Bergen 1877.
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Olje på lerret
56x49
Vurdering