Pushwagner, Hariton(1940-2018)
Instant Energy 1999
Akryl på plate
55x46
Signert og datert nede t.h.: Pushwagner -99
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Akryl på plate
55x46
Vurdering