Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Regnvær i Urbø, Rauland i Telemark 1940

Olje på plate
36x44
Signert og datert nede t.v.: HK -40

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: "Harald Kihle Regnvær i Urbö, Rauland (Telemark) 1940".

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 5 000