Kihle, Harald(1905-1997)
Regnvær i Urbø, Rauland i Telemark 1940
Olje på plate
36x44
Signert og datert nede t.v.: HK -40
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: "Harald Kihle Regnvær i Urbö, Rauland (Telemark) 1940".
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000