Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Holmenkollen 1918
Olje på lerret
85x69
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -18
Vinterbilde angivelig fra Holmenkollen.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 8 500
Olje på lerret
85x69
Vurdering