Auksjon mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Holmenkollen 1918

Olje på lerret
85x69
Signert og datert nede t.v.: A. Kavli -18

Vinterbilde angivelig fra Holmenkollen.

Vurdering

Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 8 500