Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinnehode 1969
Monotypi, lysmål
24x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -69
Nummerert nede t.h.: No 1/1.
Vurdering
Auksjonert mandag 7. juni 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 5 500
Monotypi, lysmål
24x28
Nummerert nede t.h.: No 1/1.
Vurdering