Undersaker, Gustav(1887-1972)
Bakke bro over Nidelven, Trondheim
Olje på lerret
68x81
Signert nede t.v.: G Undersaker
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
68x81
Vurdering