Auksjon mandag 29. november 2010 kl 20:00
Undersaker, Gustav(1887-1972)
Bakke bro over Nidelven, Trondheim

Olje på lerret
68x81
Signert nede t.v.: G Undersaker

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00

Tilslag NOK 12 000