Ender, Axel(1853-1920)
Kvinne med sigd ved skigard
Olje på lerret
78x55
Signert nede t.h.: Axel Ender-
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 32 500
Olje på lerret
78x55
Vurdering