Miró, Joan(1893-1983)
Barcelona
Offset trykk
30,5x34,5
Monogrammert med blyant nede t.h.: M.
Nummerert nede t.v.: 26/100. Påtegnet på lapp på baksiden av innramming: "Joan Miro Barcelona Sign. M. 26/100". Fra en autorisert utgave i et luksusopplag på 100. (Resten av opplaget var på 1000). Fra Miró "Obra Inèdita Recent" 1964, offset trykk, regnet som et originalt litografi.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00