Dobloug, Jørgen(1945-2018)
Uten tittel
Akryl på lerret
46x38
Signert og datert på baksiden av lerretet: Jørgen Dobloug 98.
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00