Janssen, Horst(1929-1995)
Jeg hilser Oslo 1980
Radering, lysmål
46x33
Signert og datert nede t.h.: HJ 80
Nummerert nede t.v.: 52/75. Påtegnet i platen med diverse tekst: Løska JJ 80 Artes Galleri Ich - Kyosel grüsse Oslo.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00