Auksjon mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Vannvandrer

Fargelitografi, lysmål
76x65
Dobbeltsignert nede t.v. og nede t.h.: Frans W

Nummerert nede t.h.: 14/20. Påtegnet med tittel nede på arket. Fra 1975.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00

Tilslag NOK 4 500