Tapies, Antoni(1923-)
Fargelitografi, lysmål
40x52
Signert nede t.h.: Tapies
Nummerert nede t.v.: 33/75.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00
Fargelitografi, lysmål
40x52
Signert nede t.h.: Tapies
Nummerert nede t.v.: 33/75.
Vurdering