Kiss, Laszlo Pál(1923-2007)
Mimas budskap 1971
Fargemetalltrykk, lysmål
44x34
Signert og datert nede t.h.: L.P. Kiss 1971
Nummerert nede t.v.: VII./XXI. Påtegnet med noe utydelig tittel nede på arket: "Mimas budskap".
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert mandag 6. desember 2010 kl 19:00