Munch-Auksjonen 2010

Auksjon mandag 29. november 2010 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett ved vinen

Litografi trykket i svart på tynt gråhvitt Japan-
Arket: 522-541x683 mm Motivet: 420x515 mm
papir Usignert

1930
Woll 712.

Auksjonert mandag 29. november 2010 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 115 000