Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Bak møllene, Montreuil-sur-Mer 1892

Olje på lerret
81x122
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow. 92.

Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 380 000