Disen, Andreas(1845-1923)
Fjellandskap med jeger 1873
Olje på lerret
64x95
Signert og datert nede t.v.: A. Disen. 73. Carlsruhe
Vurdering
Auksjonert mandag 30. mai 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
64x95
Vurdering