Gram Kleen, Andrea(1853-1927)
Pikeportrett 1894
Olje på lerret
81x65
Signert og datert nede t.v.: Andrea Kleen f. Gram 1894.
Påtegnet på baksiden av lerretet: "Til Professor Oscar Medin fra Andrea Kleen."
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00