Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Solbadere
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: RK
Signert på baksiden av platen: RK
Vurdering
Auksjonert tirsdag 7. juni 2011 kl 20:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: RK
Vurdering